گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

غیر سیاسی، دولتی، مذهبی و قومی با هدف گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و زیست محیطی در جامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و نوعدوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان دارد


سوسوی فانوس در تاریکی از تیزی شمشیر برنده تر است، پس در نبرد با تاریکی شمشیر نکشید فانوس بی افروزید تا فروغ فانوس ها تاریکی را نابود نماید.

ده کشوری که بدون ویزا می توانید به آنها سفر کنید

چرا به کشور های دیگر سفر می کنیم؟ چون دوست داریم فرهنگ های مختلف و سبک های زندگی مختلفی را ببینیم و بهترین ها را برای خودمان انتخاب کنیم. دوست داریم داستان هایی که پشت بنا های تاریخی هست را از نزدیک حس کنیم و به زیبایی های زندگی پی ببریم. ولی آیا برای ما ایرانی ها هم سفر به خارج از ایران ساده است؟

اگر مشکلات گرفتن ویزای کشور های مختلف دلیل کم سفر کردن شماست، ما لیستی از کشور هایی که به عنوان یک ایرانی می توانید بدون ویزا به آنها سفر کنید را برای شما آماده کرده ایم تا کمی خیال شما را از این مشکل بزرگ آسوده کند. این کشور ها با آخرین اخباری که از نحوه گرفتن ویزای آنها داریم، بهترین گزینه هایی هستند که می توانید به راحتی به آنها سفر کنید و با طبیعت بی نظیری روبرو شوید.

بازدید از این کشور ها حتی باعث می شود که پاسپورت شما اعتبار بیشتری پیدا کند تا زمانی که به کشوری با قوانین سخت گیرانه سفر می کنید، به آسانی بتوانید ویزای آنها را نیز به دست آورید.

۱- لائوسیکی از کشور هایی که به دلیل داشتن بنا های تاریخی و سنتی مخصوص خود، به جاذبه ای برای عکاسان تبدیل شده است. اهالی این منطقه بسیار میهمان نواز هستند و غذا هایی که در این کشور می توانید پیدا کنید شما را حیرت زده می کنند. اگر به دنبال یک برنامه کوله پشتی گردی به کشوری تاریخی و زیبا هستید، این یکی از پیشنهاد های گردالی به شماست. این کشور در شمال کامبوج و شرق تایلند قرار دارد.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداقل ۱۵ روز


 ۲- کنیابرای دیدن زندگی سنتی و حیات وحش می توانید به کنیا سفر کنید. شاید به نظر بیاید که این کشور از امکانات کمی برای توریست ها برخوردار است ولی اینطور نیست. امکانات لازم برای حمل و نقل و اقامت در این کشور فراهم شده است و تورهای طبیعت گردی بسیاری هستند که می توانید به کمک آنها از میان خشن ترین و وحشی ترین حیوانات جهان عبور کنید.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداکثر ۹۰ روز


 ۳- مالدیو کشوری است که از ۱۱۹۲ جزیره تشکیل شده که تعداد کمی از آنها مسکونی هستند. این کشور در اقیانوس هند قرار دارد و سادگی گرفتن ویزا برای بازید از این کشور یکی از بهترین فرصت ها برای سفر به یک کشور آرام و دیدنی را برای ایرانی ها فراهم کرده. بازار های محلی، هزینه کم هتل ها و رفت و آمد و طبیعتی دست نخورده و بکر دلایلی است که توریست ها آنجا را انتخاب می کنند.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : ۳۰ روز


 ۴- نپالکشوری که بین طبیعت گردان و کوهنوردان از محبوبیت خاصی برخوردار است و بسیاری از ایرانی ها آرزوی دیدن آن را دارند. طبیعت بکر و فرهنگ خاص این منطقه را در هیچ نقطه ای از کره زمین نمی توانید پیدا کنید.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداقل ۱۵ و حداکثر ۱۵۰ روز


 ۵- بولیویکشوری در آمریکا جنوبی در نزدیکی پرو و برزیل. یکی از کشور هایی که در دل خشکی های منطقه توانسته توریست های بسیاری را به خود جذب کند.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداقل ۱۵ و حداکثر ۳۰ روز


 ۶- هائیتی کشوری در دریای کارائیب که جمعیت زیادی ندارد ولی به خاطر طبیعت بکر و مکان های هیجان انگیز محلی آن، می توانید سفر به آنجا را در لیست بهترین سفر های شما قرار دهد. اگر به زبان فرانسوی تسلط دارید می توانید با خیال راحت به این کشور بروید چون زبان دوم شان فرانسوی است.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداکثر ۹۰ روز


 ۷- نیکاراگوئهحالا که در نزدیکی کارائیب هستیم کشوری دیگر را معرفی می کنیم که به دلیل نزدیکی به دریا طبیعتی زیبا دارد. نیکاراگوئه که از همسایگان کاستاریکا است، از جاذبه های طبیعی زیادی برخوردار است.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداکثر ۹۰ روز


۸- ونزوئلایکی از شمالی ترین کشور های آمریکای جنوبی که به دلیل داشتن روابط سیاسی خوب با ایرن مهاجران زیادی را جذب کرده است. مکان های توریستی بسیاری در این کشور وجود دارد و از جاذبه های طبیعی می شود به بلند ترین آبشار دنیا، آبشار فرشته ها اشاره کرد.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا : حداکثر ۱۵ روز


 ۹- توگوبرای یک سفر کوتاه و پر از آرامش توگو می تواند مقصد مناسبی باشد. توگو یکی از کشور های غرب آفریقا است که در همسایگی غنا قرار دارد.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد     مدت زمان ویزا :  ۷ روز


 ۱۰- موزامبیک اگر در عکس ها دیده اید که انسان ها در کنار وال ها شنا می کنند و همیشه با خود گفته اید که آیا روزی می رسد که شما خودتان را جای آن شخص بگذارید، بله می شود و رفتن به مکانی که بتوانید این کار را انجام دهید ویزا هم نمی خواهد. سواحل زیبا و هوای خوب شما را در این کشور حیرت زده می کند.

نحوه گرفتن ویزا : در هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد مدت زمان ویزا : حداکثر ۳۰ روز

انتقادات و پیشنهادات (0)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

سخن اول: اینجا ایران است، سرزمین اهورایی و قلب چندین هزار ساله تاریخ دنیا و دارای تمدنی کهن با مردمانی یگانه پرست و صلح جو با اندیشه های انسانی و میهن پرستانه از کورش هخامنشی تا شهید فهمیده و انسانهای بزرگی که برای در احتزاز ماندن پرچم این مرز و بوم کهن جانفشانی ها نمود و زین پس نیز خواهند نمود و اگر هزاران هزار سپاه اسکندر و تازی و مغول به ایران تاخت آورند، ما همچون برف در تاریخ و فرهنگ غنی نیاکانمان ذوب میگردیم تا دوباره...... ادامه

سخن دوم: من از مرز بین کشورها و تبعیض بین انسانها بیزارم، از فقر بیزارم، از بی عدالتی بیزارم، از تبعیض بین زن و مرد بیزارم، از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از کشتن انسانهای بیگناه بیزارم، از هر چه و هر که آزادی  و عدالت را ... ادامه

برگزار کننده تورهای ملی میهنی گردشگران پارسی

رکورددار ایران و دنیا با حداقل 55 هزار کیلومتر رکاب زدن

تبادل لبنک

با شما سبز می اندیشیم و سبز می مانیم